Знову до навчання !

Дорогі діти та батьки!
Розпочинаємо п'ятий  навчальний тиждень 21.04 - 24.04. 2020 року.
До вашої уваги матеріал для опрацювання на період карантину розміщений на блозі в розділі дистанційне навчання та на сайті школи в розділі дистанційне навчання. 

Бажаю Вам міцного здоровя, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії, невпинного руху вперед до нових звершень і вражень!
Подготовка к школе | Дети в городе Киев

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Зустріч учнів 1-6 класів із мобільною командою психологічної підтримки "Простір Посмішка"

Свято Останнього дзвоника 2025: З вірою в Перемогу – у нове життя!

Благодійна акція “Великодній кошик солдату”