Знову до навчання !


Дорогі дітки та шановні батьки !

  Кабінет Міністрів оприлюднив постанову № 343 від 4 травня щодо продовження карантину до 22 травня.
Тому ми продовжуємо дистанційно навчатися, спілкуватися. 
Розпочинається відповідальний період -  написання річних контрольних робіт! Будьте уважні та відповідальні. 
Бажаю Вам терпіння, витримки, наснаги в роботі, невичерпної енегрії. 
 Міцного здоров'я, благополуччя, оптимізму! 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Зустріч учнів 1-6 класів із мобільною командою психологічної підтримки "Простір Посмішка"

Свято Останнього дзвоника 2025: З вірою в Перемогу – у нове життя!

Благодійна акція “Великодній кошик солдату”