Заходи до Дня міста 

Дуже цікаво та насичено пройшов цей день у 1-А класі.

Вранці відбулась екскурсія по школі "Школа мій рідний дім, мені затишно в нім".


Кожен учень виготовив смайлик, щоб привітати рідне місто та висловити йому свої побажання.





Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Зустріч учнів 1-6 класів із мобільною командою психологічної підтримки "Простір Посмішка"

Свято Останнього дзвоника 2025: З вірою в Перемогу – у нове життя!

Благодійна акція “Великодній кошик солдату”