Останній дзвінок!

 Останній дзвінок! Скільки спогадів, мрій та сподівань, радості та смутку, світлої печалі…

Цей рік видався для всіх важким. Війна, яка триває зараз – це не жахливий сон, а страшенний період нашої історії. Сьогодні молодь стає тією верствою населення, яка відчуває на собі найбільше відповідальність за майбутнє. Цьогорічне завершення навчального року не схоже на попередні. Але, усупереч війні, останній дзвоник пролунав в нашому закладі, хоч і в режимі онлайн.













Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Зустріч учнів 1-6 класів із мобільною командою психологічної підтримки "Простір Посмішка"

Свято Останнього дзвоника 2025: З вірою в Перемогу – у нове життя!

Благодійна акція “Великодній кошик солдату”