Весняні Канікули!!!

 Вітаю з 🌸весняними 🌸канікулами😶‍🌫️ і побажати хочу чудесного і веселого відпочинку, масу цікавих ідей і чудових задумів, захоплюючих справ і занять, чудових історій і незабутніх пригод, чарівного настрою і насичених днів. З дотриманням безпечного відпочинку. ⛹️‍♀️🚴‍♀️🏃‍♀️🤹🧘‍♂️👩‍👩‍👧‍👧

Канікули триватимуть з 22.03 по 02.04🤗 Чекатиму зустрічі 03.04





Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Зустріч учнів 1-6 класів із мобільною командою психологічної підтримки "Простір Посмішка"

Свято Останнього дзвоника 2025: З вірою в Перемогу – у нове життя!

Благодійна акція “Великодній кошик солдату”