Нехай учитель поспішає до дітей, радіє кожній зустрічі з ними, тоді й діти поспішатимуть у школу і щиро радітимуть кожній зустрічі зі своїм учителем. Ш. Амонашвілі.
Проект «МастерШеф. Діти»
Отримати посилання
Facebook
X
Pinterest
Електронна пошта
Інші додатки
Проект «МастерШеф. Діти» в 2 А класі доводить, що варто ризикнути і спробувати зробити крок назустріч мрії і ваше життя зміниться. «МастерШеф. Діти» " Смачненькі бутерброди"
Вітаю! Розпочались зимові канікули, які триватимуть до 06 січня. На канікулах читати художні книжки, вправлятись у письмі під диктовку. І, звичайно, відпочивати, гратись на свіжому повітрі, займатись улюбленими справами. І не забувати про техніку безпеки. Дорогі учні, нагадую вам про необхідність дотримання правил техніки безпеки та поведінки на дорозі, в побуті, на водоймах, біля новорічної ялинки аби уникнути травмування! Бажаю усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок, веселих свят! Натисніть на картинку і перегляньте відео про безпечне поводження під час зимових канікул.
"Я побачила в учительській групі "Хочу вчитися", що багато діток з інших шкіл, з інших міст: з Полтави, Комарева, Кременчука, Павлограда підтримують флешмоб "Все буде добре". Його почали українці в Італії. Центр вивчення української мови "Зернятко" започаткував цей флешмоб. Метою ініціативи є підтримка один одного, українців та італійців в часи пандемії коронавірусу. Я написала в групу нашого класу. Багато хто уподобав цю затію та підтримали. Дуже важливим під час карантину є позитивне налаштування і дітей, і батьків"
Булінг (цькування) , тобто діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого. Протидія та попередження булінгу Телефони довіри: Дитяча лінія – 116 111 або 0 800 500 225 (з 12.00 до 16.00); Гаряча телефонна лінія щодо булінгу – 116 000; Гаряча лінія з питань запобігання насильству – 116 123 або 0 800 500 335; Уповноважений Верховної Ради з прав людини – 0 800 50 17 20; Уповноважений Президента України з прав дитини – 044 255 76 75; Центр надання безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103; Національна поліція України – 102. Як зрозуміти, що ваша дитина піддається булінгу? Якщо зовнішніх проявів немає або вони неоднозначні, зверніть уваг...
Коментарі
Дописати коментар