Благодійна акція «Допоможемо тваринам з притулку»

У школі пройшла акція «Допоможемо тваринам з притулку».
Учні нашого класу долучилися до цієї акції. Діти разом з батьками потурбувалися, 
щоб у пухнастиків з притулку була корисна та поживна їжа, щоб вони були здоровими та 
активними.



Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Зустріч учнів 1-6 класів із мобільною командою психологічної підтримки "Простір Посмішка"

Свято Останнього дзвоника 2025: З вірою в Перемогу – у нове життя!

Благодійна акція “Великодній кошик солдату”