Дітям про корупцію

У класі пройшла година спілкування «Дітям про корупцію».
Учні переглянули  пластиліновий мультфільм «Корупція», обговорили корупційні ситуації, 
наслідки цього негативного явища.
Разом зробили висновок, що корупція – це дуже погано і не потрібно брати те, що тобі не належить.





Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Зустріч учнів 1-6 класів із мобільною командою психологічної підтримки "Простір Посмішка"

Свято Останнього дзвоника 2025: З вірою в Перемогу – у нове життя!

Благодійна акція “Великодній кошик солдату”