«Людина у цьому світі лиш добро повинна творити»

 Розуміння моральної поведінки та вміння діяти правильно багато в чому залежать від оточення, у якому зростає дитина, а також від її емоційних, пізнавальних, фізичних і соціальних навичок.

Добрі вчинки роблять нас щасливішими і навіть здоровішими. Вважається, що добро завжди віддається сторицею і приносить душевну рівновагу.

У 1 - 4 класах класними керівниками було проведено морально-етичну вправу «Боляче буває всім». Учні переглядали презентації, фільми про тварин, малювали малюнки та обговорювали правила поводження з тваринами вдома, на вулиці.



Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Зустріч учнів 1-6 класів із мобільною командою психологічної підтримки "Простір Посмішка"

Свято Останнього дзвоника 2025: З вірою в Перемогу – у нове життя!

Благодійна акція “Великодній кошик солдату”